Saloniki z ofertą dla kibiców

Rośnie zainteresowanie ofertą biletów na imprezy sportowe, którą saloniki Kolportera rozwijają od kilkunastu miesięcy we współpracy z portalem KupBilet.pl

KupBilet.pl od prawie 20 lat zajmuje się dystrybucją i produkcją biletów. W tym okresie sprzedanych zostało kilkadziesiąt milionów biletów na tysiące wydarzeń kulturalnych i sportowych. Klientami KupBilet.pl są największe kluby, jak i związki sportowe m.in. Polski Związek Piłki Nożnej. Poza sprzedażą w Internecie system daje możliwość kupowania w punktach stacjonarnych, w tym właśnie w sieci saloników Kolportera. KupBilet.pl stale poszerza swoją ofertę biletowa, by jej zakres był maksymalnie różnorodny i odpowiadał potrzebom klientów.

– Z KupBilet.pl współpracujemy od roku. Dzięki temu w ofercie naszych saloników znalazły się bilety na wydarzenia z wielu dyscyplin. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście piłka nożna, z której to w ofercie KupBilet.pl oraz Kolportera jest coraz więcej klubów piłkarskich z różnych lig, m.in. Zagłębie Lubin, Wisła Kraków, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Stal Mielec, Chojniczanka Chojnice oraz Chrobry Głogów. Po tych kilkunastu miesiącach współpracy widzimy wyraźnie, że zainteresowanie klientów tą ofertą rośnie – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

Oprócz biletów oferowanych przez KupBilet.pl. w salonikach sprzedawane są bilety na mecze ośmiu klubów Ekstraklasy: Arki Gdynia (5 saloników), Cracovii (6), Jagielloni Białystok (18), Korony Kielce (38), Lecha Poznań (39), Lechii Gdańsk (40), Wisły Płock (9) oraz Śląska Wrocław (16). Bilety mogą także kupować kibice klubów: Górnika Łęczna (38 saloników) i Podbeskidzia Bielsko-Biała (15).

Aby zakupić bilet w saloniku, wymagane jest podanie imienia i nazwiska oraz numeru PESEL. Bilety na poszczególne mecze trafiają do sprzedaży na ok. 2 tygodnie przed wydarzeniem. W salonikach można także kupić karnetu na całą rundę.

Dodaj komentarz