Powraca portal CHIP.PL

Dziś został reaktywowany portal technologiczny CHIP.PL. Będzie nim kierował Sławomir Puławski, redaktor naczelny whatnext.pl. Serwis internetowy CHIP powstał pod koniec 1996 r., a działanie rozpoczął w 1997 r. W styczniu przyszłego roku będzie więc obchodzić swoje 25-lecie. Portal pozostanie głównie przy dotychczasowej tematyce nowych technologii, sprzęcie komputerowym, motoryzacji i nauce.

Doskonale pamiętam, gdy na początku zeszłego roku przeczytałem o zamknięciu CHIP. Z wielkim żalem pomyślałem wtedy, że oto skończył się ważny rozdział w historii polskiego Internetu, bo CHIP był u nas przecież „od zawsze”. Nie ukrywam, że mam wielką satysfakcję, że otwieramy dziś kolejny rozdział w istnieniu CHIP. Możemy zapewnić Was, że dołożymy wszelkich starań, żeby CHIP kontynuował swoją legendę, a do tego nadamy mu współczesnego ducha, wykorzystując całe posiadane doświadczenie w branży.” – dodaje Sławomir Puławski, redaktor naczelny CHIP.PL

Czasopismo i serwis internetowy CHIP przez lata od podstaw wprowadzały ludzi w komputerowy i cyfrowy świat. Reaktywowany portal pozostanie przede wszystkim przy tematyce nowych technologii, sprzęcie komputerowym, motoryzacji i nauce. Znajdą się tam również aktualne, najciekawsze informacje z innych dziedzin, wybrane treści zapewniające czytelnikom nie tylko rozrywkę, ale i merytoryczną wiedzę, a także miejsce do dyskusji.

„Jestem dumny, że po wielu miesiącach przygotowań mogę przywrócić CHIP jego wcześniejszym czytelnikom. W szczególności tym, którzy tak jak ja, wychowali się na nim. Zajmiemy się przywróceniem CHIP odpowiedniego miejsca wśród polskich serwisów internetowych. „ – podsumowuje Sławomir Puławski.

Dodaj komentarz