Nowy termin Gold Standard

Konferencja, gala i warsztaty Gold Standard odbędą się miesiąc po planowanym terminie. Nowa data to 5 listopada 2007 r. Miejsce i godzina rozpoczęcia każdej z imprez pozostają bez zmian.

W związku z dużą ilością zgłoszeń badanie satysfakcji klientów Gold Standard, prowadzone przez TNS OBOP, zostało przedłużone. Konferencja „Budowa Satysfakcji Klienta” oraz uroczysta Gala wręczenia nagród odbędą się 5 listopada.

Nowy termin Gold Standard

  • Konferencja „Budowa satysfakcji Klienta” i Gala Gold Standard: 5 listopada 2007, Hotel InterContinental, Warszawa, ul Emilii Plater 49 (Godziny rozpoczęcia pozostają bez zmian: Konferencja – g 9.00, Gala – 18.30)
  • Warsztaty: 6 listopada 2007, Centrum Konferencyjne Puławska w CFP, Warszawa, ul. Puławska 15 (Godzina bez zmian: 9.00)

Bardzo przepraszamy za zmianę terminu. Chcemy aby każdy badany produkt i usługa, które dają satysfakcję Polakom zostały uhonorowane na Gali. Stąd nasza decyzja o jej przełożeniu do czasu zakończenia prac nad badaniami syndykowanymi przez TNS OBOP – tłumaczy Patrycja Sass, Project Manager.

GOLD STANDARD to niezależne, profesjonalne badania satysfakcji Klientów . Respondenci są rzeczywistymi użytkownikami zgłoszonych produktów i usług. Nagroda GOLD STANDARD oznacza, że dany produkt daje jego użytkownikom PEŁNĄ SATYSFAKCJĘ z jego używania.

Badanie jest prowadzone przez TNS OBOP na reprezentatywnej próbie dla dużych miast powyżej 100 tys. mieszkańców. Reprezentatywność zostanie uzyskana dzięki założeniu kwot na zmienne socjo-demograficzne takie, jak płeć, wiek, wykształcenie, wielkość miejsca zamieszkania i region. Dodatkowy podział miast ze względu na ich wielkość zakłada następujące przedziały ilości mieszkańców 100-199 tys., 200-499 tys., powyżej 500 tys. Całkowita wielkość próby – N=1500 wywiadów.

W każdej z kategorii produkty i usługi oceniane są na 3 do 5 kluczowych wymiarach z punktu widzenia użytkownika danego produktu / usługi.

Szczegółowy program Konferencji i Gali oraz formularz: goldstandard.pl/konferencja/

Dodaj komentarz