SMYK Galeria Stela CIESZYN

Nowy SMYK w Cieszynie już otwarty

6 września został otwarty nowy punkt sieci SMYK w Cieszynie. Sklep oferujący ubranka, zabawki oraz akcesoria dla niemowląt i dzieci w wieku 0-14 lat, zlokalizowany jest w Galerii Stela. Z okazji otwarcia w dniach 6 – 7 września na klientów czeka wiele atrakcji, takich jak animacje dla dzieci i 20% rabatu na zabawki, ubrania, buty i akcesoria niemowlęce. SMYK zabawki kreatywne oraz ubrania dla dzieci i niemowląt.

– SMYK to sieć, w której nasi klienci znajdą wszystko, co niezbędne dla dzieci od urodzenia do 14 roku życia. Dlatego, chcemy by nasza oferta była jak najszerzej dostępna. Zarówno za pośrednictwem stale ulepszanego sklepu internetowego, jak i sieci sklepów stacjonarnych, do której dołącza właśnie SMYK w Galerii Stela w Cieszynie. Zapraszamy na zakupy! – wszystko pod jednym dachem. – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów SMYK.

Przez pierwsze dwa dni funkcjonowania sklepu klienci mogą liczyć na 20% zniżki na zabawki, ubrania, buty i akcesoria niemowlęce. Dla dzieci natomiast zaplanowane zostały liczne atrakcje, takie jak malowanie buziek, doczepianie warkoczyków, kryształowe ozdoby na buzie, brokatowe tatuaże czy balonowe zoo oraz zabawy kreatywne z animatorkami.

SMYK zabawki kreatywne

Sklepy SMYK oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii „pod jednym dachem”. W sklepach SMYK można kupić produkty marek własnych sieci – COOL CLUB i SMIKI. COOL CLUB jest marką, pod którą SMYK oferuje unikalną  odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Marka własna SMIKI jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym. W ofercie sklepów SMYK znajdują się również produkty innych, renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci.

Adres i godziny otwarcia nowego sklepu SMYK w Cieszynie

 SMYK Galeria Stela w Cieszycie, Wojciecha Korfantego 23, 43-400 Cieszyn

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – sobota: 9.00 – 20.00
  • niedziela: 10.00 – 17.00

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Na 31.12.2018 sieć sklepów Smyk obejmowała 179 punktów sprzedaży działających w atrakcyjnie zlokalizowanych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają również na Ukrainie i w Rumunii.

Dodatkowe informacje o sieci SMYK można znaleźć w Internecie, pod adresem: www.smykgroup.com.

Dodaj komentarz