Namioty reklamowe szybkorozkładalne – dostosuj do swoich potrzeb

Namioty reklamowe szybkorozkładalne od Litex Promo można postawić na dowolnym podłożu. Podczas gdy chcemy go postawić na miękkim podłożu typu trawa można użyć szpilek, które zadbają, by aluminiowa konstrukcja była dobrze ustawiona. Jeśli zaś chcemy ustawić namiot na twardym podłożu np. beton lub też na podłożu, które jest sypkie tak jak piaszczysta plaża, wtedy lepszą opcją jest wykorzystanie ciężkich podstaw.

Namioty reklamowe szybkorozkładalne – rozmaite konfiguracje ścian i zaczepów

Dzięki temu mamy pewność, że namiot zachowa stabilność niezależnie od tego, gdzie się go ustawi. Nada się na każdą okoliczność i każde miejsce przyrody. Namioty reklamowe szybkorozkładalne sprawdzą się zarówno w plenerze jak i wewnątrz budynków.

Mnogość wersji

Namioty reklamowe szybkorozkładalne cechują się szerokim wyborem rodzajów i kolorów. Jest tyle różnorodnych wersji, że naprawdę jest w czym wybierać! Dostępne są w wersjach kwadratowych jak i prostokątnych. Dodatkowo są dostępne rozmaite wielkości i szerokości. Klienci mogą wybierać spośród wersji takich jak: 2 x 2 m, 2,4 x 2,4 m, 3 x 3 m, 4 x 4 m, 3 x 4,5 m lub 3 x 6 m.

Dodaj komentarz