Mea Group członkiem BEIC

Mea Group została firmą członkowską Baltic Event Industry Club (BEIC). Polska branża eventowa jest tym samym coraz silniej reprezentowana w organizacji, skupiającej profesjonalistów z regionu Morza Bałtyckiego. Zaangażowanie w prace BEIC jest kolejną aktywnością agencji – obok działań w ramach Stowarzyszenia Branży Eventowej i Klubu Agencji Eventowych przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR – na rzecz rozwoju oraz podnoszenia profesjonalizmu branży eventowej zarówno na poziomie krajowym, jak i europejskim.

Możliwość rozwoju międzynarodowej współpracy, dzielenie się know-how podczas konferencji i warsztatów, udział w paneuropejskich przetargach, czy konsorcjach eventowych – to i znacznie więcej oferuje BEIC, stąd też decyzja Mea Group o przystąpieniu do tej organizacji.

„Obszar działania BEIC obejmuje dziesięć krajów, które różnią się historią, kulturą, no i oczywiście doświadczeniem w kreowaniu wydarzeń. Z jednej strony mamy dojrzałe rynki np. Szwecję i Niemcy, a z drugiej, te stosunkowo młode – np. Litwę i Polskę. Na pewno wspólnym mianownikiem jest nasza ogromna kreatywność, otwartość na innowacje i chęć do współpracy, dzielenia się wiedzą. W takim gronie nie mogło zabraknąć naszej agencji” – mówi Marta Chmielewska, prezes Mea Group.

„Mea Group od lat aktywnie włącza się w prace, aby polski rynek eventowy – agencje, podwykonawcy, klienci – działał w coraz bardziej profesjonalny, przejrzysty sposób. Baltic Event Industry Club też kładzie duży nacisk na kwestie związane z etyką, wytyczne dla europejskiej branży zawarł w swoim Kodeksie postępowania. Będziemy się wzajemnie  wspierać w popularyzacji standardów” – dodaje M. Chmielewska.

Baltic Event Industry Club (BEIC) to sieć profesjonalistów z regionu Morza Bałtyckiego. Głównym celem organizacji jest rozwój branży poprzez dzielenie się specjalistyczną wiedzą, organizowanie i uczestnictwo w profesjonalnych wydarzeniach branżowych oraz szeroko rozumiana współpraca. Skupia firmy eventowe z Danii, Estonii, Finlandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Rosji i Szwecji. Jej inicjatywy obejmują także m.in. Baltic for Events Forum oraz  konkurs Baltic Event Awards. Więcej: www.beic.pro.

Mea Group – agencja eventowa, specjalizująca się w całościowym, angażującym zmysły kreowaniu wydarzeń. Za tworzenie i realizacje eventów odpowiada zespół, który tworzą osoby z bogatym  doświadczeniem w takich obszarach jak kreacja, produkcja, projektowanie graficzne, incentive, czy PR.

Klienci agencji to firmy, które cenią sobie unikalne wydarzenia, pozwalające na wymianę wiedzy, doświadczenia i emocji, a równocześnie osiąganie założonych celów. Z organizowanych przez agencję eventów – jako jedynego narzędzia marketingowego, którym można oddziaływać na wszystkie zmysły – korzystają przedsiębiorstwa m.in. z branży farmaceutycznej, finansowej, motoryzacyjnej, FMCG oraz fashion i beauty.

Agencja jest członkiem Klubu Agencji Eventowych przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR oraz Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE), a jej prezes – Marta Chmielewska – pełni od 2014 r. również funkcję Prezes Zarządu SBE.

Dodaj komentarz