Jaki parasol reklamowy kupić? Przydatne wskazówki

Na wstępie warto zastanowić się, jaką wielkość parasola reklamowego należy wybrać. Czy potrzebujemy małego, a może ma ochronić przed słońcem i deszczem wielu ludzi. To podstawowa kwestia, którą warto rozważyć i dopasować do naszej indywidualnej sytuacji. W tym miejscu powinniśmy się nie tylko zastanowić, jakiego parasola potrzebujemy, ale również, ile miejsca będziemy mieć.

Event, ogródek czy też plaża

Często na wydarzeniach plenerowych miejsce jest ograniczone, dlatego warto mieć trochę mniejszy parasol. Z kolei jeśli będziemy parasol trzymać tylko w jednym miejscu, to wtedy wystarczy mieć określony rozmiar dostosowany do miejsca, gdzie on stoi. Jeśli chcemy mobilny parasol, to wtedy lepiej się zastanowić jaki parasol reklamowy kupić.

Zastanów się, co ma pod nim być!

Dodatkowo warto się zastanowić, jakie meble chcemy umieścić pod parasolem. Jeśli mamy np. duży stół dla kilkunastu osób, to warto by parasol był równie duży a nawet większy niż stół. Jeśli zaś meble mają być pod nim tylko symboliczne np. pulpit z informacjami reklamowymi to w pełni wystarczy mały parasol i już mamy odpowiedź jaki parasol reklamowy kupić.

Dodaj komentarz