Znany jest już termin SPORTBIZ 2020 – najważniejszego wydarzenia dla polskiego sportu i biznesu

W marcu 2020 roku Warszawa stanie się stolicą PR, marketingu, zarządzania i sponsoringu sportowego, a to wszystko dzięki międzynarodowej konferencji Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ. Wydarzenie odbędzie się 17-18 marca 2020 w Warszawie, w Centrum Olimpijskim

Forum SPORTBIZ to wydarzenie, którego celem jest integracja oraz budowanie relacji pomiędzy branżą sportu i biznesu. Organizatorowi wydarzenia zależy, aby w wymierny sposób wpływać na wyznaczanie nowych trendów na polskim rynku marketingu, zarządzania oraz PR w sporcie przy jednoczesnym podkreśleniu wartości sponsoringu oraz biznesu sportowego. Forum SPORTBIZ jest corocznym spotkaniem osób działających w polskim sporcie i biznesie!

Całość wydarzenia składać się będzie z kilku elementów:

Debata SPORTBIZ 2020

17 marca 2020 roku odbędzie się debata, która będzie merytoryczną dyskusją ekspertów branżowych o przyszłości polskiego sportu i biznesu sportowego. Uczestnicy debaty będą mogli dowiedzieć się, w którym kierunku będzie rozwijać się branża oraz jakie nowe trendy będą obowiązywały na polskim rynku marketingu i sponsoringu sportowego w 2020 roku.

Konferencja Forum SPORTBIZ 2020

18 marca 2020 roku odbędzie się konferencja z udziałem polskich oraz międzynarodowych ekspertów. Organizator chcąc dostarczyć uczestnikom jak najwyższą wartość merytoryczną oraz przekazać praktyczne i sprawdzone rozwiązania dokonał podziału programu na 4 bloki tematyczne. Podział ten ma na celu odpowiednie opracowanie programu oraz dobór ekspertów, dzięki którym będzie można w 100% zaspokoić potrzeby uczestników w obszarze wiedzy, inspiracji, nowych trendów czy konkretnych rozwiązań.

SPORTBIZ EXPO

18 marca 2020 roku odbędą się również targi branżowe, gdzie wystawcy będą mieli okazję zaprezentować swoje usługi, produkty przed uczestnikami wydarzenia. W ciągu jednego dnia będzie możliwość przeprowadzenia kilkunastu spotkań biznesowych!

XVI Gala Sportu i Biznesu – DEMES 2019

18 marca 2020 roku będzie się Gala Sportu i Biznesu. Nagrody Biznesu Sportowego promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu. Profesjonalna współpraca biznesu i środowiska sportowego pozwala na pełny rozwój sportu, a co za tym idzie – zaistnienie polskich sportowców oraz organizacji na arenie międzynarodowej. Nagrody Biznesu Sportowego wyróżniają tych, którzy przyczyniają się do rozwoju relacji między sportem i biznesem w największym stopniu.

Forum SPORTBIZ 2020 będzie bardzo wyjątkową edycją zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Na uczestników wydarzenia czeka dużo nowych rozwiązań oraz możliwości, dzięki którym całe wydarzenie będzie na jeszcze wyższym poziomie!

Już teraz zapisz w kalendarzu datę 17-18 marca 2020 i bądź na najważniejszym wydarzeniu dla polskiego sportu i biznesu w 2020 roku!

Dodaj komentarz